טכנולוגיות חדשות CO-החינוך ו

19 רשאי, 2016
על ידי

Chicos y chicas a lo largo de este curso estamos continuamente desarrollando las טיקים בכיתה דרך בלוג, las redes sociales y el uso de Internet. היום אני אדבר על בפוסט הזה שימוש המעורבים בטכנולוגיות חדשות.

כפי שאתה יודע חנוך מעורב הוא אחד מהאתגרים של עשרים הגדולים. Conseguir la igualdad entre hombres y mujeres y la no discriminación por razón de sexo es vital si queremos crear un mundos más libre e igualitario הוא נלקח בחשבון התפקיד שמלא שני המינים, comprendiendo esta שוויון על פי הפרש.

יש לנו עבודה בכיתה:

• La חשיבות של לתת לנשים נוכחות סמלית, באמצעות שפה ושימוש בדימויים ובכך לבנות את סמלי שלום, כפי שעשינו עם הביטויים ויום אישה ציורים.

• También hemos analizado el concepto de פטריארכלי וandrocentric y como estos han perpetuado la violencia hacia las mujeres.

• Al igual que hemos tratado de entender la מיני ואהבה דרך המצב של להיות גבר ואישה, מנסה לגרש את כל המיתוסים ודעות קדומים האלה על "אהבה רומנטית" או ראייה של נשים כ" אובייקטים מיניים ".

• Nos hemos sorprendido e ilusionado al escuchar y conocer a mujeres y hombres que consiguieron plasmar mediante תנועות, צורות חדשות של ביטוי ולשרת את העולם, אשר רבים הטילו וטו על ידי העובדה שגברים ונשים. תיאטרוני Fijaros כדרך המון המון אתה כבר מסוגלים ללמוד דרכים חדשות להביע את התנועה ושdesconocíais.

• También hemos hablado en la tutoría sobre החלומות והרצונות שלך דרך פרויקט החיים שלך.

ובכן כל מה שאתה עושה הוא לא רק לגדול כאנשים ובתורו לחנך הערכה חשיבות של שני המינים משוויון המבוססת על ההבדלים ביניהם.

La mayoría de estos conceptos los hemos desarrollado a través del blog y por tanto a través de las nuevas tecnologías. כפי שאתה יודע באינטרנט הוא מקום נהדר שאנחנו יכולים לשרת לא רק לאיסוף מידע. אלא גם עבור nosotros y nosotras seamos capaces de crear materiales de calidad y dar nuestros puntos de vista sobre valores humanos que ayuden a la preservación de la paz y con ella al reconocimiento entre los sexos, צרכנים להיות pasando לprosumers.

בשביל זה אנחנו חייבים לילתפוס להבחין מידע שסטריאוטיפי, sexista y violenta de aquella que nos puede ayudar a entender la realidad desde diferentes puntos de vista desde un mismo hecho, a través de las voz de hombres y de mujeres libres.

אל תחמיץ את ההזדמנות כדי להשתמש ברשת כ נואם גדול שבו אתה עלול לחשוף את דעותיך, תמיד מבוסס על כבוד ובניית שלום, כפי שאתה עושה בדרך כלל בכל פעם שמשאב comentaís , או מאמינים ברשומת הבלוג. בהזדמנות זו, no la tuvieron la gran mayoría de mujeres y aquellos hombres que a lo largo de la historia fueron calladas/os por contradecir los preceptos sexistas y patriarcales en los que se basaba la sociedad que les tocó vivir. זה זמן להתחיל construir un futuro entre todos/as que tenga en cuenta a todos los habitantes del planeta. החבר 'ה / בנות חיבוק.

הדוא"ל

תגובה אחת ל טכנולוגיות חדשות CO-החינוך ו

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

kritodesign.com |
גרפי & סטודיו עיצוב אתרים

אנו מציעים את השירות המקצועי הטוב ביותר ב- Web Design & Development, עיצוב גרפי מקצועי, קניות באינטרנט, יישומי אינטרנט, יישומים ניידים [ IOS ו- Android ] והדרכה עבור עסקים. ביקור!