מסלולים WILD (סרט)

14 יולי, 2016
על ידי

מי לא חשב אי פעם לשבור את כל המוסכמות עם, עם השגרה הארורה, של העולם הזה כמו שאנחנו חיים במחוך ולהתחיל מחדש. בחלקו, הסרט הזה מטפל בזה. כדי לנסות ולמצוא את מהות החיים ולחפש נתיבים ודרכים שיעזרו לנו למצוא את עצמנו. הגיבור לוקח החלטה חיונית, ששום דבר לחיות את החיים כפי שהוא באמת רוצה ולא רוצים את החיים, הוריהם. מחליט להיות מהוון חינם, להיות מודע לדרך מעקב ואת הבחירות שתבצע בסוף ימיו. כל זה במסע מתמשך כלפי felicidad.A להפוך את כל הסרט הוא מתובל בפסקול נפלא, זה בסופו להיות חלק בלתי נפרד מהעלילה וצילום טבע מגיע לגבהים של הנאה אסתטית.

ENLACE CON EL LIBRO EN EL QUE SE BASO LA PELÍCULA EN PDF

librosalvaje

הדוא"ל

2 תגובות מסלולים WILD (סרט)

  1. Gonzalo Carretero Cassinello on 22 אפריל, 2013 ב 22:01

    David has elegido una de mis películas favoritas; naturaleza, libertad, felicidad, consumismo, relaciones personales, el hombre como ser social. Son algunos de los conceptos y valores que se desarrollan en esta película. Cuando la termines de ver, quiero que me expliques que te ha parecido y que has aprendido con ella. חיבוק, nos vemos en la biblioteca :D .

  2. David on 22 אפריל, 2013 ב 17:01

    Maestro soy David me he descargado una de tus pelis :D

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

kritodesign.com |
גרפי & סטודיו עיצוב אתרים

אנו מציעים את השירות המקצועי הטוב ביותר ב- Web Design & Development, עיצוב גרפי מקצועי, קניות באינטרנט, יישומי אינטרנט, יישומים ניידים [ IOS ו- Android ] והדרכה עבור עסקים. ביקור!