הנרקוד?

13 אוקטובר, 2013
על ידי

“זה תמיד רעיון טוב להקשיב לחכמים הקטנים הגדולים של הבית. הסרטון הזה כבר נתפס, תסריט ועריכה על ידי, העצה הטובה ביותר שיודעת איך לתת לילדים: שאנן נהנה לעשות את מה שהם רוצים. Y todo viene al hilo del consejo de estudiar una carrera de esas que tienen salida para tener dinero y estabilidad laboral.

“המטרה של הסרטון הזה היא להזכיר להורים שקועים בדינמיקה תרבותית של עבודה וצריכה, כי ילדים הם ילדים, וצריך לשחק וליהנות מהילדות שלהם ולתמוך במטרות והחלומות שלהם וכמובן… לשחק איתם. האובססיה להשיג את הטוב ביותר, יכולים לעוור את העיניים ולגרום לנו לשכוח את הדברים שנותנים משמעות לחיינו, הם גם transmitiéndoselo”, סרטון מסביר את התיאור של הפקות JAF. ” “מוקדש להורים שלי, אבל רציתי שיהיה לה 'טוב’ ריקודים לעבוד תמיד עשה "’ לי. מייל הוא, מי היא הגיבורה של הסיפור הזה. האם mujer, בלעדיו לא היה אפשר לעשות”, מוסיף.

הגיבור של זו קצרה נקרא Malena -הסביר על דבריו של מחבר הווידאו, José M. Anguiano- ורוצה להיות רקדנית. בתוך Dailymotion חה סייד מקרים ראו Un millon פעמים ב 20 ימים”.

מקור: http://www.huffingtonpost.es/2013/10/10/bailamos-video-padre-e-hija_n_4077468.html

הדוא"ל

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

kritodesign.com |
גרפי & סטודיו עיצוב אתרים

אנו מציעים את השירות המקצועי הטוב ביותר ב- Web Design & Development, עיצוב גרפי מקצועי, קניות באינטרנט, יישומי אינטרנט, יישומים ניידים [ IOS ו- Android ] והדרכה עבור עסקים. ביקור!