CO-آموزش و پرورش و فن آوری های جدید

Chicos y chicas a lo largo de este curso estamos continuamente desarrollando las حرکات غیر ارادی اندامها در کلاس درس از طریق وبلاگ, las redes sociales y el uso de Internet. امروز من در مورد صحبت در این پست استفاده مختلط از فن آوری های جدید.

همانطور که می دانید آموزش مختلط یکی از چالش های بزرگ از بیست است. Conseguir la igualdad entre hombres y mujeres y la no discriminación por razón de sexo es vital si queremos crear un mundos más libre e igualitario آن است در نظر گرفته شود نقش هر دو جنس نر و ماده, comprendiendo esta برابری از تفاوت.

ما مشاغل کلاس درس:

• La اهمیت دادن زنان حضور نمادین, از طریق زبان و استفاده از تصاویر و در نتیجه نمادهای صلح را ساخت, همانطور که ما با عبارات و نقاشی های روز زنان.

• También hemos analizado el concepto de مرد مدارانه و پدرسالارانه y como estos han perpetuado la violencia hacia las mujeres.

• Al igual que hemos tratado de entender la تمایلات جنسی و عشق را از طریق شرایط بودن زن و مرد, تلاش طرد تمام کسانی که اسطوره ها و تعصبات "عشق رمانتیک" و یا چشم انداز از زنان به عنوان اشیاء جنسی ".

• Nos hemos sorprendido e ilusionado al escuchar y conocer a mujeres y hombres que consiguieron plasmar mediante جنبش, اشکال جدیدی از بیان و برای خدمت به جهان, که بسیاری از این واقعیت را وتو کرده بود که زنان و مردان. تئاتر Fijaros از طریق مقدار زیادی و تعداد زیادی از شما قادر به یادگیری راه های جدید برای ابراز جنبش بوده است و که desconocíais.

• También hemos hablado en la tutoría sobre رویاها و آرزوهای خود را از طریق پروژه زندگی خود را.

خوب همه شما انجام می دهند هیچ چیز نیست، اما به عنوان افراد و به نوبه خود رشد آموزش ارزش نهادن به اهمیت هر دو جنس نر و ماده از برابری در اختلافات خود را بر اساس.

La mayoría de estos conceptos los hemos desarrollado a través del blog y por tanto a través de las nuevas tecnologías. همانطور که می دانید اینترنت یک محل بزرگ است که ما می توانیم در خدمت نه تنها به جمع آوری اطلاعات می باشد. بلکه برای nosotros y nosotras seamos capaces de crear materiales de calidad y dar nuestros puntos de vista sobre valores humanos que ayuden a la preservación de la paz y con ella al reconocimiento entre los sexos, از مصرف کنندگان pasando به prosumers.

برای این که ما مدیونگرفتن به تشخیص اطلاعات که کلیشه, sexista y violenta de aquella que nos puede ayudar a entender la realidad desde diferentes puntos de vista desde un mismo hecho, a través de las voz de hombres y de mujeres libres.

آیا این فرصت را به استفاده از شبکه به عنوان یک دست ندهید سخنران بزرگ که در آن شما ممکن است دیدگاه های خود را در معرض, همیشه بر احترام و ساختمان صلح بر اساس, شما معمولا هر زمان یک منبع comentaís به , یا معتقدند که ورود در این وبلاگ. این فرصت, no la tuvieron la gran mayoría de mujeres y aquellos hombres que a lo largo de la historia fueron calladas/os por contradecir los preceptos sexistas y patriarcales en los que se basaba la sociedad que les tocó vivir. آن زمان شروع به construir un futuro entre todos/as que tenga en cuenta a todos los habitantes del planeta. آغوش بچه ها / دختران.

ایمیل

One Response to CO-آموزش و پرورش و فن آوری های جدید

پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. علامت گذاری شده اند *

kritodesign.com |
گرافیک و طراحی وب سایت استودیو

ما ارائه بهترین خدمات حرفه ای در طراحی وب سایت و توسعه, حرفه ای طراحی گرافیک, فروشگاه آنلاین, نرم افزار وب سایت, برنامه های کاربردی موبایل [ IOS و آندروید ] و آموزش برای کسب و کار. بازدید!