راه به WILD (فیلم)

14 جولای, 2016
توسط

که تا به حال نه با شکستن تمام قراردادهای فکر, با روال لعنتی, از این جهان زندگی می کنیم corseted و دوباره شروع. در بخشی از این فیلم به آن آدرس. را امتحان کنید و پیدا کردن جوهر زندگی و به دنبال راه ها و روش هایی برای کمک به خودمان را پیدا ما. شخصیت طول می کشد یک تصمیم حیاتی, که هیچ چیز به زندگی آن را به عنوان واقعا می خواهد و نه می خواهم زندگی, پدر و مادر خود را. تصمیم می گیرد با حروف بزرگ می شود رایگان, آگاه بودن از مسیر ردیابی و انتخاب شما به پایان روز خود را. تمامی این موارد در یک تلاش مداوم در جهت felicidad.A تبدیل تمام فیلم چاشنی است با موسیقی متن فیلم فوق العاده, آن به پایان می رسد تا یک بخش ضروری از طرح و عکس وحشی می رسد ارتفاع از لذت زیبایی.

ENLACE CON EL LIBRO EN EL QUE SE BASO LA PELÍCULA EN PDF

librosalvaje

ایمیل

2 Responses to راه به WILD (فیلم)

  1. Gonzalo Carretero Cassinello on 22 آوریل, 2013 at 22:01

    David has elegido una de mis películas favoritas; naturaleza, ازادی, felicidad, consumismo, relaciones personales, el hombre como ser social. Son algunos de los conceptos y valores que se desarrollan en esta película. Cuando la termines de ver, quiero que me expliques que te ha parecido y que has aprendido con ella. آغوش, nos vemos en la biblioteca :D .

  2. David on 22 آوریل, 2013 at 17:01

    Maestro soy David me he descargado una de tus pelis :D

پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. علامت گذاری شده اند *

kritodesign.com |
گرافیک و طراحی وب سایت استودیو

ما ارائه بهترین خدمات حرفه ای در طراحی وب سایت و توسعه, حرفه ای طراحی گرافیک, فروشگاه آنلاین, نرم افزار وب سایت, برنامه های کاربردی موبایل [ IOS و آندروید ] و آموزش برای کسب و کار. بازدید!