باید ما رقص?

13 اکتبر, 2013
توسط

“آن است که همیشه ایده خوبی است برای گوش دادن به عقل از سر فرزانگان بزرگ کمی از خانه. این ویدیو تا اسیر شده است, و ویرایش توسط اسکریپت, مشاوره که به بهترین وجه می دانم که چگونه به کودکان: بی خیال لذت بردن از انجام آنچه که دوست دارند. و همه می آید به موضوع مشاوره حرفه ای برای کسانی که برای به دست آوردن پول و کار ثبات.

“هدف از این فیلم به یاد پدر و مادر غوطه ور در یک محیط پویا فرهنگی کار و مصرف, که کودکان هستند, و باید اهداف و رویاهای خود را به بازی و لذت بردن از دوران کودکی خود و حمایت و البته… بازی با آنها. وسواس به تهیه بهترین, می توانید کور ما و ما را از چیزهایی را که به زندگی ما معنا را فراموش کرده ام, آنها همچنین transmitiéndoselo”, ویدئو شرح توضیح می دهد JAF. ” “تقدیم به پدر و مادرم اما می خواست خود را به یک خوب’ رقص کار همیشه انجام می شود’ به من. مایل است, که شخصیت این داستان است. آیا mujer من, بدون آن ممکن نمی شده است به انجام”, می افزاید:.

شخصیت از این کوتاه نامیده می شود Malena -توضیح داده شده در نظر نویسنده این ویدئو, José M. Anguiano- و می خواهد به یک رقصنده. به DAILYMOTION در هکتار sido از موارد دیده می شود سازمان ملل متحد Millon بار در 20 روز”.

منبع: HTTP://www.huffingtonpost.es/2013/10/10/bailamos-video-padre-e-hija_n_4077468.html

ایمیل

پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. علامت گذاری شده اند *

kritodesign.com |
گرافیک و طراحی وب سایت استودیو

ما ارائه بهترین خدمات حرفه ای در طراحی وب سایت و توسعه, حرفه ای طراحی گرافیک, فروشگاه آنلاین, نرم افزار وب سایت, برنامه های کاربردی موبایل [ IOS و آندروید ] و آموزش برای کسب و کار. بازدید!