CO-EĞİTİM VE YENİ TEKNOLOJİLER

https://izle / www.youtube.com?v=FxY79rz4xWA

Chicos y chicas a lo largo de este curso estamos continuamente desarrollando las sınıfta tik sayesinde Blog, las redes sociales y el uso de Internet. Bugün bu yazı bahsedeceğiz yeni teknolojilerin karma kullanımı.

Bildiğiniz gibi karma yirmi büyük sorunlarından biridir. Conseguir la igualdad entre hombres y mujeres y la no discriminación por razón de sexo es vital si queremos crear un mundos más libre e igualitario bu dikkate alınır her iki cinste oynadığı rol, comprendiendo esta fark eşitlik.

Biz sınıf iş var:

• La kadınların sembolik varlığı veren önemi, dil ve görüntülerin kullanımı yoluyla ve böylece barış sembolleri inşa, biz ifadeler ile yaptı ve çizimler Kadınlar Günü olarak.

• También hemos analizado el concepto de ataerkil ve erkek egemen y como estos han perpetuado la violencia hacia las mujeres.

• Al igual que hemos tratado de entender la erkek ve kadın olma durumu ile cinsellik ve aşk, çalışıyor Tüm bu mitler ve önyargılar kovmak "cinsel nesne" olarak "romantik aşk" veya kadın vizyonu.

• Nos hemos sorprendido e ilusionado al escuchar y conocer a mujeres y hombres que consiguieron plasmar mediante hareketleri, yeni ifade biçimleri ve dünya hizmet etmek, Birçok gerçeği ile veto vardı erkekler ve kadınlar. Çok ve birçok yoluyla olarak Fijaros Tiyatrolar hareketi ifade etmek için yeni yollar öğrenmek mümkün olmuştur ve var desconocíais.

• También hemos hablado en la tutoría sobre hayatınızı proje ile hayallerini ve arzularını.

Peki yapıyoruz tüm bir şey değil ama insanlar olarak ve sırayla büyümek değer vermek Eğitmek eşitlik her iki cinsiyette önemi farklılıklarını dayalı.

La mayoría de estos conceptos los hemos desarrollado a través del blog y por tanto a través de las nuevas tecnologías. Internet biz bilgi toplamak için sadece hizmet edebilir harika bir yer olduğunu biliyorum gibi. Ama aynı zamanda için nosotros y nosotras seamos capaces de crear materiales de calidad y dar nuestros puntos de vista sobre valores humanos que ayuden a la preservación de la paz y con ella al reconocimiento entre los sexos, tüketiciler için pasando olmak tüketicilerin.

Bunun için borçlubilgi ayırt etmek yakalamak basmakalıp, sexista y violenta de aquella que nos puede ayudar a entender la realidad desde diferentes puntos de vista desde un mismo hecho, a través de las voz de hombres y de mujeres libres.

Bir olarak ağ kullanma fırsatı kaçırmayın Eğer kendi görüşlerini ortaya olabilir büyük bir konuşmacı, her zaman saygı ve barış inşası dayalı, Bir kaynak comentaís ne zaman genellikle gibi , veya blog bir giriş inanıyorum. Bu fırsat, no la tuvieron la gran mayoría de mujeres y aquellos hombres que a lo largo de la historia fueron calladas/os por contradecir los preceptos sexistas y patriarcales en los que se basaba la sociedad que les tocó vivir. Bu başlama zamanı construir un futuro entre todos/as que tenga en cuenta a todos los habitantes del planeta. Bir kucaklama çocuklar / kızlar.

email

Tags: ,

One Response to CO-EĞİTİM VE YENİ TEKNOLOJİLER

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

EspañolCatalàEuskaraGalegoItalianoFrançaisEnglishDeutschNederlandsDanskEsperantoSvenskaNorskPolskiРусскийSlovenščinaPortuguês日本語Malti우리말Türkçeپارسی中文(简体)עבריתالعربيةاردو
Varsayılan dil olarak ayarlayın
 Edit Translation

kritodesign.com |
Graphic & Web Design Studio

Biz Web Tasarımı ve Geliştirme en iyi profesyonel hizmet sunmak, Profesyonel Grafik Tasarım, çevrimiçi alışveriş, web uygulamaları, Mobil uygulamalar [ IOS & Android ] İşletme ve Eğitim. ziyaret!